Wpisz
⎕ ⍆
X

Pojedynki

Duel pozwala rywalizować w szybkości rozwiązywania zagadek w czasie rzeczywistym z jednym z graczy.

Pomoc

Dwóch graczy rozwiązuje tę samą zagadkę dopasowaną zgodnie z podanymi kryteriami. Ten, kto zdecyduje się szybciej, bierze obie opłaty za uczestnictwo. Jeśli pojedynek zostanie odwołany lub szybkość decyzji jest taka sama, monety wrócą. Zgodnie z wynikami pojedynku korygowany jest ranking turniejowy graczy. Aby móc oszacować, ile czasu zajmie rozwiązanie zagadki, dostępny jest filtr według średniej systemowej szybkości rozwiązywania zagadki. Gdy przeciwnik się z tobą połączy, system wybierze zagadkę, której nikt z was nie rozwiązał, a gra rozpocznie się automatycznie.

Szybkość jest traktowana prawie jak w turniejach. Jeśli podejmiesz decyzję natychmiast za jednym razem, bez przeładowywania strony, używana jest rzeczywista prędkość rozwiązania. Jeśli nie, to prędkość liczona jest od początku pojedynku, tj. moment, w którym wszedł do niego drugi gracz. Po tym, ponieważ decyzja jednego z graczy zostanie zaliczona, po 60-120 sekundach pojedynek zostanie zakończony. Dlatego jeśli jesteś twórcą pojedynku, w Twoim interesie jest rozpoczęcie gry od razu po przyłączeniu się przeciwnika, w przeciwnym razie, jeśli zaczniesz grać za późno, Twój czas nie zostanie policzony.

Im mniejsza różnica w rankingu, którą ustawisz, tym bardziej równy w sile gracz będzie z tobą grał, reszta nie będzie mogła się zarejestrować. Możesz wybrać maksymalną różnicę między swoją siłą a siłą przeciwnika. Aby to zrobić, użyj selektora rankingu ELO (od 100 do 500 punktów). Przy większej różnicy prawdopodobieństwo wygranej ze słabszym przeciwnikiem dąży do zera. Jeśli zmienisz zdanie na temat udziału w pojedynku, nie zapomnij nacisnąć przycisku anulowania, w przeciwnym razie zostaniesz uznany za pokonanego, jeśli przeciwnik dołączy i rozwiąże zagadkę. Ponadto twój pojedynek zostanie anulowany, jeśli wziąłeś udział w czyimś pojedynku.

Jeśli stworzyłeś pojedynek, użyj tylko jednej zakładki przeglądarki, w przeciwnym razie, gdy wejdziesz do gry przeciwnika, gra rozpocznie się we wszystkich zakładkach, w których otwarta jest strona pojedynku. System zaliczy rozwiązanie jako niewykonane w jednym przebiegu i kompensacja czasu nie będzie brana pod uwagę.

Jeżeli po 90 minutach (dla filtra do 3 minut - limit to 7 minut, dla filtra 3-10 minut - limit to 20 minut) po rozpoczęciu pojedynku nikt nie ma rozwiązał zagadkę, kończy się bez zwrotu monet. Nowy pojedynek można utworzyć tylko wtedy, gdy nie masz żadnych aktywnych pojedynków lub minęło więcej niż 5 minut od rozpoczęcia aktywnego pojedynku.

Przypominamy, że w turniejach i pojedynkach zabronione jest korzystanie z różnych pomocy technicznych, z wyjątkiem tych, które zapewnia interfejs gry.
Jeśli znajdziesz niedokładne lub błędne tłumaczenie elementów interfejsu witryny, zgłoś: @GrandGames